Według branżowego portalu Property design stoisko Silesia Custom Furniture było jednym z lepszych. Ekspozycje wystawców zachwycały, przyciągały uwagę i udowadniały, że w niczym nie ustępujemy najlepszym wystawom i targom w Europie, a nawet na świecie. Całość czytaj na properydesign.pl

SCF na 4DD 2017

Silesia Custom Furniture uczestniczyło kolejny raz w wydarzeniu. „Druga edycja 4 Design Days to w mojej ocenie ogromy sukces. Wydarzenie w przeciągu roku bardzo się rozwinęło. Podczas dwóch pierwszych dni spotkaliśmy i poznaliśmy dużo branżowych znajomości. Dwa otwarte dni to ogromna liczba mieszkańców Regionu zainteresowanych designiem” – mówi Michał Pośpiech, projektant SCF.

Cztery dni z designem i architekturą w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach dobiegły końca. W drugiej edycji 4 Design Days wzięło udział blisko 25 tys. osób – 5 tys. gości biznesowych w dwa dni dla profesjonalistów oraz 20 tys. zwiedzających w weekend 18 i 19 lutego. Wykłady, dyskusje, prezentacje, gale, rozdania nagród, wystawy oraz ekspozycja ponad 250 wystawców – taka była II odsłona święta architektury, designu i nieruchomości.

A – ARCHITEKTURA

B – BIZNES

C – CZŁOWIEK

D – DESIGN

 

GDZIE?

4 Design Days odbyło się w miejscu niezwykłym dla Katowic – Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach zostało wielokrotnie wyróżnione w prestiżowych konkursach. W 2016 roku MCK zostało wybrane w konkursie „Meeting Planner Power Awards” jako najlepszy obiekt kongresowy w Polsce. Ponadto zostało Bryłą Roku 2015, a także zostało zwycięzcą Nagrody Architektonicznej POLITYKI 2015.

Michał Pośpiech z Silesia Custom Furniture podczas II edycji targów 4 Design Days

SCF na 4DD 2017 2