„Ciekawe aranżacje wnętrz, fascynujące przedmioty i niesamowite pomysły – to wszystko wizytówki pana Michała Pośpiecha. Jego pasją jest projektowanie i wytwarzanie mebli, ale jest jeszcze coś… poddaje renowacji odzyskane elementy wyposażenia przemysłowego. Można powiedzieć, że ratuje stare zniszczone przedmioty przed wysypiskiem śmieci i daje im nowe życie …” – reportaż w TVP.

Projektant Silesia Custom Furniture został bohaterem programu „Męska strefa” TVP Katowice. W programie można zobaczyć pierwsze realizacje, poznać inspiracje oraz hisotrię jak to wszystko się zaczęło.

Michał Pośpiech – projektant i twórca Silesia Custom Furniture. Projektuje i wykonuje meble oraz oświetlenie. Zajmuje się renowacją. Przywiązuje niezwykłą wagę do szczegółu i jakości wykonania. Niepohamowana kopalnia pomysłów i inspiracji. Wszystkie przedmioty tworzone są w jego głowie i wychodzą spod jego dłoni. Uwielbia pracę ze stalą i czuje się w swoim żywiole gdy trzyma w dłoni spawarkę. Największą radość sprawia mu tchnięcie nowego życia w zapomniane niegdyś przedmioty, wykorzystując ich potencjał w nietuzinkowy sposób.

  • projekt i wykonanie ręcznie robionych mebli (custom furniture)
  • renowacja starych mebli
  • renowacja oświetlenia przemysłowego

Kontakt: michal@silesiacustom.com

Zobacz reportaż.